GİZLİLİK POLİTİKASI

Dijithalanne.com olarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında bulunan ‘’Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’’ çerçevesinde kullanıcıların;

  • İsim- soy isim
  • Doğum tarihi
  • E-mail adresi
  • Telefon numarası gibi bilgileri koruma altında tutulmaktadır.

Kişiler hakkında doğrudan ya da dolaylı olarak tanınmaya neden olan bu bilgiler herhangi bir kurum ya da üçüncü kişilerle paylaşılmamakta ve saklanmaktadır. Bilgileriniz sadece site içerisindeki gelişmelerden haberdar olabilmeniz adına kullanılacaktır.

Dijithalanne.com Hangi Tür Verilerinizi Toplar?

Kişisel bir blog sitesi olan dijithalanne.com üzerinden yapacağınız gezintilerde sitemiz sizden şu tarz verileri toplamaktadır:

  • İP adresiniz
  • Kullanmış olduğunuz internet tarayıcısı verileri
  • Siteye giriş çıkış ve gezinme sayfaları verileri
  • Sitede kaldığınız süre olan oturum süresi verileri

Sizden alınan bu veriler tamamen size daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla sitemizin kendini geliştirmesinde kullanacağı veriler olmaktadır. Toplanan veriler ile site içerisinde gerekli olan bakımlar yapılmakta, içerikler düzenlenmekte ve verilen hizmet alanı genişletilmektedir.

Toplanan Kişisel Veriler Nasıl Korunuyor?

Dijithalanne.com sitesi üzerinden paylaşacağınız verilerin her biri Comodo Positive SSL sistemi tarafından koruma altına alınmaktadır. Web sitemize giriş yaptığınızda site isminde yer alan (https://) teknolojisi verilerinizin korunduğunun bir göstergesidir.

Alınan bütün güvenlik önlemlerine rağmen Dijithalanne.com sitesinin bulunduğu web sunucusuna ya da sistemine yapılacak olan siber saldırılar sonucu bilgilerin zarara uğraması ya da üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi halinde Dijithalanne.com adresi herhangi bir sorumluluğa sahip olmayacaktır.

Gizlilik Politikasında Oluşacak Değişimler ve Gizlilik Politikasının Kabulü

Yenilenecek olan kanunlar, teknolojik açıklamalar doğrultusunda gizlilik politikamızda güncellemeler yapılabilir. Yapılan değişimler gizlilik politikası sayfası üzerinden açıklanacağı gibi üyelere e-mail gibi farklı bilgilendirme yolları ile duyurulacaktır.

Dijithalanne.com üzerinde yer alan bilgileri, içerikleri, hizmet ve ürünleri kullanmanız halinde bu gizlilik politikasında açıklanan bütün esasları kabul etmiş sayılırsınız.